اجرا میکروسمنت

میکروبیس مناسب برای تسطیح سطوح و فراهم نمودن شرایط مناسب برای اجرای سایر محصولات میکروسمنت است. بخش های سست، آسیب دیده، تخاخل زیاد و سایر سطوح سست بایستی رفع شود. سطح آماده سازی شده بایستی سفت و محکم و عاری از هرگونه سطوحی باشد که چسبندگی را به خطر بیاندازد. سپس به عنوان لایه چهارم میکروسمنت اجرا می شود. با توجه به تابش نور خورشید و نفوذ باران، پس از خشک شدن کامل استفاده از لاک پلی یورتان ضروری می باشد. این پوشش نهایی مناسب فضای بیرونی با ظاهری مات یا براق بسته به انتخاب مشتری ضرروی می باشد.

ترس از استفاده بتن دکوراتیو

 بسیاری از مردم نگران استفاده از بتن در خانه های خود هستند. آنها از یک سو رویای یک طراح داخلی و مدرن را دارند ، از سوی دیگر می ترسند استفاده از بتن معماری در سطوح بزرگ در فضاهای کوچک خطرناک باشد. .به طور کلی در فضای کوچکتر ، بهتر است یک یا دو عنصر بتنی را انتخاب کرده و بقیه را با مصالح دیگر مانند چوب یا کاشی های سنتی به پایان برسانید. در غیر این صورت اغراق ، تناسب نسبت ها و کاهش نوری فضا اتفاق خواهد افتاد.

اجرا میکروسمنت

طیف گسترده بافت و طرح میکروسمنت نما زیبایی بصری فوق العاده ای در ساختمان ایجاد می کند. این پوشش با ظاهری زیبا و مدرن، خواص ضد آب و مقاومت در برابر اشعه خورشید، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، مقاومت در برابر برف و باران و همچنین باران های اسیدی گزینه مناسبی برای استفاده در نمای ساختمان ها می باشد.

اجرای میکروسمنت بر روی نمای ساختمان ها بسیار راحت و سریع می باشد. تجهیزات و ماشین آلات خاصی لازم ندارد و تنها به وسیله ماله بر روی سطح اعمال می شود. لذا در هر تراز ارتفاعی بر روی نمای ساختمان قابل اجرا می باشد. این پوشش نوین تاثیر شگرفی بر زیبایی و مدرن شدن فضا دارد. تنوع در بافت، رنگ و طرح و ترکیب آن در کنار چوب، تایل و آجر زیبایی نما را دو چندان می کند. میکروسمنت نما می تواند صاف، مضرس، مات، نیمه مات و یا براق باشد. مجموعه ای طرح ها و بافت ها در کنار رنگ ها به شما این امکان را می دهد که کاملا یک نمای سفارشی داشته باشید.