دکوراسیون داخلی با میکروسمنت

یکی از اعجازهایی که در صنعت دکوراسیون داخلی شاهد آن هستیم وجود دیوارپوش میکروسمنت است، این پوشش دیواری که شامل چندین متریال گوناگون در کنار هم شکل گرفته است، باعث ایجاد یک متریالی روی دیوار خواهد شد تا عمری که دیوار دارد این محصول هم روی دیوار به قدرت و قوت خود باقی خواهد ماند. متریالی که مشتکل از مواد معدنی، رنگ، موادی پلمیری و رزین در کنار هم میکروسمنتی را خلق خواهند کرد که علاوه بر عایق صوتی و حرارتی بودن یک تیکه بودن آن را نمایش میدهد، در صنعت دکوراسیون داخلی هیچ محصولی همانند میکیروسمنت نیست که روی دیوار به صورت یک تیکه و بدون درز ایجاد شود. قابلیت های آن را در جلوتر همین مقاله با شما صحبت خواهیم کرد.

ترس از استفاده بتن دکوراتیو

 بسیاری از مردم نگران استفاده از بتن در خانه های خود هستند. آنها از یک سو رویای یک طراح داخلی و مدرن را دارند ، از سوی دیگر می ترسند استفاده از بتن معماری در سطوح بزرگ در فضاهای کوچک خطرناک باشد. .به طور کلی در فضای کوچکتر ، بهتر است یک یا دو عنصر بتنی را انتخاب کرده و بقیه را با مصالح دیگر مانند چوب یا کاشی های سنتی به پایان برسانید. در غیر این صورت اغراق ، تناسب نسبت ها و کاهش نوری فضا اتفاق خواهد افتاد.

میکروسمنت داخلی

موارد استفاده از میکروسمنت

میکروسمنت در کف و دیوارهای حمام

مدتی است که میکروسمنت در طراحی داخلی به عنوان داغترین روند حمام حکمفرما شده است. از جمله مزایای آن (علاوه بر ظاهر شیک آن) می توان به دوام ، سهولت استفاده و نظافت اشاره کرد – هیچ گونه اتصالی وجود ندارد و سطح آن صاف است ، به طوری که هیچگونه رسوب خاک و صابون جمع آوری نمی شود. علاوه بر این ، میکرومنت مهر و موم شده کاملاً ضد آب است ، بنابراین می توان از آن در کابین دوش و روشویی استفاده کرد.

دیوار میکروسمنتی

میکروسمنت می تواند به عنوان روکش دیوار نیز استفاده شود. نه تنها شیک و زیبا است بلکه بسیار کاربردی است – با استفاده از آن ، زمان و پول زیادی را صرفه جویی می کنیم زیرا مجبور نیستیم دیوارها را هر چند سال یک بار رنگ کنیم یا لکه های سرسخت را از بین ببریم. رنگ از بین نمی رود ، زرد نمی شود و هرگونه کثیفی با استفاده از آب و مواد شوینده ملایم از بین می رود. از این پوشش روی همه دیوارها می توان استفاده کرد

بتن در کف

میکروسمنت که یک پوشش تزئینی بسیار نازک است ، کاملاً روی زمین کار می کند. اگرچه تنها چند میلی متر ضخامت دارد ، اما بسیار مقاوم است و به دلیل عدم وجود اتصالات ، نگهداری آن نیز آسان است.
مزیت دیگر این پوشش هدایت حرارتی بالای آن هنگام نصب بر روی گرمایش از کف است. در زمستان با کفهای سرد خداحافظی کنید! کفپوش های میکروسنت می توانند از هر رنگی باشند ، اما البته رنگ های خاکستری پادشاه هستند.